Říjen 2009

Blog se rušit nebude!:)))

4. října 2009 v 14:22 | °°Kačaa-ROXY°° |  Diary
Už jsem se rozhodla .. Nebudu rušít blog! Kvůli vám! Některé z vás mám totiš hodně ráda! A hrozně by mi bylo líto o vás přijít! Některé vaše komenty mě hodně potěšíly!
Musím, ale už končit, protože se musím učit. Chtěla jsem vám jen tohle oznámit tak BYE* Mám vás RÁDA<3.

Já fakt nevím:-/ Má to ještě cenu ~

3. října 2009 v 10:59 | °°Kačaa-ROXY°° |  Diary
Ahojte všichni<3_:)
Ozívám se po dlouhé době. Jen pár lidí zístilo že jsem tu od 23. záží nebila. Což mě docela mrzelo, ale nebudu to řešit.. Teď k tomu proč jsem tady nebila. Prostě se mi tady vůbec nechtělo. Na PC jsem byla asi jednou. Chtěla jsem tady něco napsat, ale přišel za chvíli brácha, tak jsem se na to vykašlala a už jsem tady nešla. Nevím jak to - nemám vůbec na počítač chuť. Radši vždycky, když se nudím si jdu kreslit nebo tak. Prostě nevím tady mě to už nějak nebere. Má to tady ještě smysl, když mě to tu nebaví?! Rozhodně te vy. Zase rušit se mi to tu moc nechce, protože jak bude zima, tak vím že tu budu chodit zase jako dřív teda asi tak moc hodně ne, ale budu tu asi skoro každý den.

← Asi si myslíte co to je tohle za písničku, že ji vůbec neznáte. Zpívá to Asonance. Nevím jestli se vám bude líbit nebo ne. Já ji, ale mám docela hodně v oblibě. Má totiš něco do sebe..

Jinak školu teď dávám v poho. Známky jsou sQvělí. Teď v týdnu jsme měly jen 3dny, prtotože v pondělí byl svátek přece a ve středu jsme byli na nějakém výletě ze školou na zámku a v muzeu. Tam to bylo dobrý:).

Minulý pátek se mi, ale stalo taková věc:D .. Já bydlím v takové budově, kde kdysi byla škola a teď tam je knihovna, tělocvična, soukromej byt (v něm bydlím) a tak. Nikdo nebil tehda doma a já jsem měla půjčeného Bena. Rozhodla jsem půjdu ven a zapoměla klíče:D. Nemohla jsem se dostat domů protože mi máme místo kliky tu kuličku, tak jsem šla dolů k zadním dveřím, tam bylo zamčeno a přední taky. Tak jsem musela rozkopnout sklo ve dveřích a proslíst tama:D. Naštěstí jsem si to sklo platit nemusela:D. Jinak celej ten víkend byl nějakej ulítlej. Mamka totiš nebila doma. Tak jsem byla s kámoškama dlouho venku a byla prdell:D..

Já už budu končit. Co myslíte teda mám nechat blog?