Diary

Blog se rušit nebude!:)))

4. října 2009 v 14:22 | °°Kačaa-ROXY°°
Už jsem se rozhodla .. Nebudu rušít blog! Kvůli vám! Některé z vás mám totiš hodně ráda! A hrozně by mi bylo líto o vás přijít! Některé vaše komenty mě hodně potěšíly!
Musím, ale už končit, protože se musím učit. Chtěla jsem vám jen tohle oznámit tak BYE* Mám vás RÁDA<3.

Já fakt nevím:-/ Má to ještě cenu ~

3. října 2009 v 10:59 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahojte všichni<3_:)
Ozívám se po dlouhé době. Jen pár lidí zístilo že jsem tu od 23. záží nebila. Což mě docela mrzelo, ale nebudu to řešit.. Teď k tomu proč jsem tady nebila. Prostě se mi tady vůbec nechtělo. Na PC jsem byla asi jednou. Chtěla jsem tady něco napsat, ale přišel za chvíli brácha, tak jsem se na to vykašlala a už jsem tady nešla. Nevím jak to - nemám vůbec na počítač chuť. Radši vždycky, když se nudím si jdu kreslit nebo tak. Prostě nevím tady mě to už nějak nebere. Má to tady ještě smysl, když mě to tu nebaví?! Rozhodně te vy. Zase rušit se mi to tu moc nechce, protože jak bude zima, tak vím že tu budu chodit zase jako dřív teda asi tak moc hodně ne, ale budu tu asi skoro každý den.

← Asi si myslíte co to je tohle za písničku, že ji vůbec neznáte. Zpívá to Asonance. Nevím jestli se vám bude líbit nebo ne. Já ji, ale mám docela hodně v oblibě. Má totiš něco do sebe..

Jinak školu teď dávám v poho. Známky jsou sQvělí. Teď v týdnu jsme měly jen 3dny, prtotože v pondělí byl svátek přece a ve středu jsme byli na nějakém výletě ze školou na zámku a v muzeu. Tam to bylo dobrý:).

Minulý pátek se mi, ale stalo taková věc:D .. Já bydlím v takové budově, kde kdysi byla škola a teď tam je knihovna, tělocvična, soukromej byt (v něm bydlím) a tak. Nikdo nebil tehda doma a já jsem měla půjčeného Bena. Rozhodla jsem půjdu ven a zapoměla klíče:D. Nemohla jsem se dostat domů protože mi máme místo kliky tu kuličku, tak jsem šla dolů k zadním dveřím, tam bylo zamčeno a přední taky. Tak jsem musela rozkopnout sklo ve dveřích a proslíst tama:D. Naštěstí jsem si to sklo platit nemusela:D. Jinak celej ten víkend byl nějakej ulítlej. Mamka totiš nebila doma. Tak jsem byla s kámoškama dlouho venku a byla prdell:D..

Já už budu končit. Co myslíte teda mám nechat blog?

Zítra zase škola ..

20. září 2009 v 19:09 | °°Kačaa-ROXY°°
Jak každý určitě ví - Zítra pondělí, konec víkendu, škola. Nějak mi to, ale tentokrát nevadí že se musí do školy. Prostě vím, že tam musím, že na tom záleží moje budoucnoust. Minulí rok se mi tam vůbec nikdy nechtělo. Vůbec jsem si totiš neuvědomovala, že to je pro moje dobro. Když si to tak vezmu, tak škola zas tak hrozná není. Sice je tam hrozná nuda, ale někdy je i sranda:).

Zítra nám dokonce odpadá odpoledka němčiny. Sem docela ráda, protože mě ten jazyk příjde takový křečovytý a dívný. Končíme tedy v 1h, tak tu zítra zdřejmě zajdu.

Jinak přes týden tu zase moc nebudu.. o a ještě jsem vám chtěla říct, že už mám nachystaný nový desing!:), tak ho tady přes tejden nebo o víkendu dám!

Prosím ještě hlasujte → TADY , za diplom:)

______________________________
Jedna písnička z mích oblíbených:D
Určitě si pusť:)↓

Prostě se mi teď nějak na PC nechce ~ ani nemám nějak moc čas

18. září 2009 v 22:09 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahoyyy:-*

No jo jak zní nadpis - Na PC sem od středy nebila (což se omlouvám). No vslatně byla, ale jen jsem si šla zashrát Zootycoon 2 na chvíli. Nebil nějak čas, přes den jsem většinou venku a jinak sem se hodně učila. Prostě se musím snažit ať mám dobrý vízo, to už jde totiš na školy. No možná bych šla na nějakou uměleckou. Kreslit mě totiš hodně baví, ale ještě to nevím jistě. Nevím jestli bych zvádla talentovky, které jsou v devítce už někdy v prosinci. Takže to asi skusím, kdyby to nevyšlo, tak bych měla šanci se ještě přihlásit jinam. Kvůli tomu sem se teda rozhodla že budu chodit do Alc do výtvarky. I tak se budu hodně učit. Co kdyby to teda nevišlo. Takže to tady bude podobné jak tento týden. Nebudu tu moc chodit, ale někdy se tu určo stavím:). Ve škole mi to teď docela jde (kvůli tomu že se tak hodně učím:D), až na zemák, ten doufám, že dopiluju.

Včera jsem byla na procházce se psem, tak jsem promokla až nakost a při smůle jsem ještě dostala rýmu:(. Doufám, že se vyléčím! Nechci vynechat nějakej den ve škole totiš.

Poslodní dobou se mi začal líbit METAL:D, smutné a depresivní písničky. Jako pop, rock a tak.. se mi pořád líbí, ale na metalu je prostě něco tak nevím jak bych to řekla třeba energickýho a ulitlího, na smutných a depresivních to ani nevím co na nich je prostě se mi líbí:D.

Taky mám hodně radost stoho, že se už nehádám s bráchou jak to bejvávalo, prostě se obyčejně bavíme a tak.:). Fakt s toho mám velkou radost, protože na rodině teď hodně záleží.

Už budu končit, jdu teda odepsat na komenty a oběhnout:) Zatím PAA:-* zlatáá!


O5 jsem tady včera nebila:D ~

16. září 2009 v 19:18 | °°Kačaa-ROXY°°
...vlastně byla, ale jen na rychlo ráno, protože jsem měla jak jsem říkla školu do 3h:(, zkoukla jsem TV a pak jsem se šla učit. Na počítač už jsem něměla chuť. Dneska ale byl fajnej den:). Škola jen do 1h, ta problěhla příjemně až na zemák, ale ten sem vypustila z hlavy:D a pak jsem šla za tátou a byla s Beníkem:).

Ještě si budu obědnávat nějaké oblečení:). Je to z katalogu a mám s toho velkou radost! :D

Jinak ještě nemám udělané diplomy za ty hlásky. Nějak se do nich nemůžu dokopat i když jsou jenom dva:D, ale slibuju že o víkendu je už udělám:)...

Pls zase pořebuju hlásnout → TADY a TADY - oboje to jsou finále, tak budu vděčná za každej hlas!:)

:D

15. září 2009 v 7:04 | °°Kačaa-ROXY°°

Zdravím všechny...Včera jsem tady zase nebila, protože jsme měli do 3 školu ta proběhla docela normálně až na nějaké zavrhely:D a potom sem byla s kámoškama u kámošky:). Přišla jsem až v 8h a na net už jsem nešla. Byla už jsem unavená. Dneska máme zase do 3h jé.. dvě hodiny pracovek:(.

Jak sem si četla vaše komentáže k mému dessu, tak se všem líbí!:) To jsem ráda.

Jinak teď už musím jít, tak zatím PA:-* pravděpodobně se tady po škole stavám, ještě nevím:)

Prosím a potřebovala bych zase hlásnout → TADY a TADY

Jsem šťastná ~ Už to jde!:)

13. září 2009 v 14:34 | °°Kačaa-ROXY°°
AhoOojTéé!! Už jsem tady .. Konečně to jde! Kdo neví o co jde tak čti - zde, ale už nehrozí že bych skončila teď blog:D. Takže nemějte obavi. Nevím vůbec teda čím to bylo, že mi to nešlo. Ani nevím jakto že to už jde! To je, ale už jedno hlavní že to jde:D. Jinak jak ste se tady měly?? A stýskalo se vám aspoň trochu po mích článcích?:D. Mě teda jo:D. Jsem fakt moc ráda že to konečně jde!

Jak bude čas, tak konečně nastavím ten novej desing s P!nk, kdo by ho chtěl už teď vidět tak je tady (to je ten zkušení blog stím článkem o mé nepřítomnosti:D).

Jak mi nešel ten blog, tak jsem spřátelila s dvěma novíma SB Ash• a Kate ~ tj. Kačíí, která sončila s blogem a já jsem sní byla SB na jejím starým blogu, ale teď si uděla novej což mám radost. Protože ji mám stááásně ráda:). Ještě mi, ale 2 nebo 3 SB skončili:(.

Jinak mi je líto to co udělaly EsS° a Denny*. Měli obě dvě nejlepší blogy! EsS° si, ale už udělala novej blog! Což jsem ráda!:) A Denny* ta už si asi neudělá nevím:(. Sice jsem ji ze začátku co jsem začala chodit na její blog jsem ji ráda neměla, ale pak jsem na ní změnila názor.

Těť už budu končit, ale ještě si přidám 2 SB. Tak zatím PAA:-* a doufám že tohle se mi už nestane:).

Dneska se nic nedělo ..

10. září 2009 v 19:00 | °°Kačaa-ROXY°°
Jak zní nadpis - dneska se nic nedělo .. Prostě škola proběhla normáně. V některých hodinách sem si četla a psaly sme test s matiky. Myslím si, že jsem dopadla dobře:D. Pak sem ze školy šla za mamkou do práce což je od školy kousek a pak domů. Nakonec jsem šla za dědoua tam byla s Benem..

Teď se půjdu asi učit ajinu a nachystat si věci. Večer se ještě podívám na Ordinaci:) a pak do hajan:)).

Zítra vám už udělám diplomky za hlásky, ale kdo ještě nehlásl, tak prosím ještě hlásněte → TADY

Dneska fajnej den :D ~ Zbožňuju dědového psa:-* :)

9. září 2009 v 21:05 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska byla ve škole sranda:) .. V poho hodiny a v některých sem si četla knížku, kterou jsem si včera půčila v knihovně (jmenuje se Sněhobílá kráska). Akorát sme měli předposlední hodinu zeměpis:-/. No, ale nic se tam moc nestalo, jen samý nudný kecy. Po skončení školy jsem šla domů v zala si něco na oběd a šla jsem si půjčit Bena (kdo neví, tak to je dědův pes). Byla jsem sním i v potoku:D. Potom sem šla za kámoškou. Byla jsem u ní a k večeru jsem ho šla vrátit a kámoška mě šla kousek doprovodit. Cestou sme postkaly slolužačky:). Nakonec sem přišla od dědy šla jsem se vykoupat a teď jsem tady:D .. No asi vás moje vyprávění nudilo .. Tak já vám řeknu ještě něco jiného .. Teda jen to, že (což ste si určitě všimly:D) tady přidávám pořád jen svůj deníček. To proto že netíhám nic moc přidávat, tak doufám že vám to neva?!:D

Tady vám aspoň dám ještě písničku:)
Justin Bieber - One Time

Proč? :'(

8. září 2009 v 19:56 | °°Kačaa-ROXY°°
Pochopím že si to číst nebudete, nevadí mi to.. Prostě jsem se potřebovala vypsat.. Ale tohle pod čaroU už si přečtětě..pls:)

Jak jsem odcházela, tak jsem měla hodně fajnou náladou, ale pak jak jsem přijela za tátou. Chvíli všechno v poho a pak no začaly táta s dědou hádat a nadavat si! Proč?!:'( Táta je tak bezohlednej! Nechápe je děda se nemůže rozčilovat, protože se může něco stát! Moc mě to štve! Na dědovi mi hodně záleží už od malička. Utekla jsem a brečela.. Rozhodla jsem se že k tátovi teď na 100% nepojedu i kdyby mi to dal příkazem. Sem na něho prostě naštvaná!
Jako každý teď končí, tak i Kačíí skonČila nadobro!:(( Poslední dobou mě naní hodně začlo záležet a teď mě to hodně mrzí že skončila .. Jak jsem přišla domů, tak sem všechny hned oběhla a odepsla na komenty. Tento týden se mi začala zmenšovat návštěvka. Chápu to je škola a já tady, tak často už být nemůžu. No, ale zas nevadími to jsem sní pořád spokojená:) .. Teď už músím se zase učit:(, ale na komenty možná odepíšu nebo asi ne bude tu vlastně brácha, ale napsat klidně můžete:), tak zatím se mějte:-* ...

Sem tady jen a skok .. :P

8. září 2009 v 16:15 | °°Kačaa-ROXY°°
Před hodinou jsem přišla ze školy. Ta proběhla docela v poho až nato že jsem tam musela být zase až do 3.:( .. Nic se ve škole jiného nestalo .. No móžná jen to že sme se vážily:-/ Je to hrozné no stou mojí váhou, ale otom se teĎ bavit nebudume .. Za chvíli půjdu ven, tak vám na komety odepíšu až přijdu k v večeru, ale totu taky moc dlouho nepobydu. Musím se totiš učit:-/ .. Zatím PP

Zemák :-O

7. září 2009 v 20:32 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska hned pvní hodinu zemáku ve školním roce a otřes! ... Ty jeho nudné a nezajimavé kecy bych přežila, ale učitel mě tahal za vlasy! Fakt sem měla nervy š**. Jinak škola byla celkem v klidu v přírodce jsem hodně věcí věděla až jsem sama sebe překvapila:D. Až na to že sme měli odpoledku němčiny:-/. Tak sem ve škole strávila až do tří, pak jsem šla s kámoškou knám domů. Chvílu pobyli na netu a pak šli kní. Byly sme na rybách, ale nechytali sme je jen jedli:D. Potom sem dojela na kole domů, odepsala vám na komenty a teď se běžím učit (já vím sem blázen že už se učím, ale nechci se známkama dopadnout jako minule). No dneska jsem tu moc dlouho nepobila. Takže už PÁ:-*

Probuzení s krásných snů :(

7. září 2009 v 7:02 | °°Kačaa-ROXY°°
Dobré ráNo .. Už mě to nevadění že půjdu do školy přešlo. Nekrutně se mi tam neche uvědomila jsem si. Budeme mít jednohu z nejhorších učitelů na škole!:
( Teda nejhoršího v celém školství! ..
Moje probuzení bylo neskutečně otřesné! Zbudila jsem se smého nádherného snění:(. Zase se mi zdál krásnej sen. Nebudu říkat o čem byl radči:P.
O půl 8 jdu do školy a teď už budu končit, tak zatím ...<3. Budu tu po škole nebo večer ještě nevím..

Hannah Montana is Best!

6. září 2009 v 20:35 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska jsem se dívala na 2 díly HM! Sice jsem je vidila nejmíň 5x, ale musela jsem se pořád smát! Já ten seriál prostě miluju:-*:D .. Nemůžu se dočkat jak už bude 19 a bude Disney Channel. Tam bude 3 řada HM! Moc se těším.


Jinak jsem se přes poledne učila češtinu. Teda neučila, ale jen opakovala to co jsem přes prázky zapoměla :D.

Ještě se půjdu osprchovat a pak už do hajan, protože zítra zase škola. Nějak mi to nevadí. Jsem stím prostě už smířená. Škola prostě k životu patří:D.

Pro dnešek už se loučím ~ Ahoj:-*

A nezapoměň se zůčastnit TADY.

Dnešek nic moc ..

5. září 2009 v 23:24 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska jsem v 11 vstala:D. Zkoukla televizi, PC a naobědvala se. Po obědě jsme jeli do Knova. Mamka šla totiš Robertovi (její přítel) uklízet do dílny. Pak jsem šli do obchodu něco jsem si koupila a jeli sme k babičce, tak jsem byla chvilec s kámoškou a před 8. h. sme jeli domů. Podívala jsem se na Asterixe a Obelixe a nakonec jsem přišla tady za vámi:D.

Teď jdu na třídění potom vám dám vědět jak to dopadlo:).

Nenapadá mě nadpis:D ..

4. září 2009 v 22:11 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska už sme se ve škole učily. Nějak mi to nevadilo:D.. Dostala jsem první jedničku:D Celkem mě to potěšilo.

Už jsem udělala novej desing. Mám už ho tady dát? Já vůbec nevím:D Nemůžu se rozhodnout, tak prosím rozhodněte vy:D. Je s Pink a bez záhlavka. No je zase obyčejnej, ale tentokrát trochu jinej:D.

Už mě to tady nějak nebaví, tak já si půjdu číst povídky nebo zkonout nějakej film a pak spát.

Dobrou Noc ovečky <3

Hned druhý den a ... :D

4. září 2009 v 7:22 | °°Kačaa-ROXY°°
Omlouvám se že jsem včera nic nepřidala a ani nic nenapsala. Odpoledne jsem byla totiš u taťky, ptm ak jsem přišla jsem linkovala sešty :-/ a večer na compu byl brácha.

Jinak včera jsem zaspala:D Ne zas dlouho. Přišla jsem po první hodině o přestávce.. Ve škole jsem už dostala pár sešitů a nějaké očebnice...


Jo a souhlasím s Kačíí jak psala na svůj blog.., že blog není jen o kusovkách. Dřív jsem měla blog jen ta tyhle blbinky a záleželo mi na velké návštěvce, ale od začátku prázdnin je to jiné.. Takové ty kusovky atd.. si přidávám pořád ( to mě baví totiš :D), ale na návštěvce mi už vůbec nezáleží. Jsem spokojená jaká je:) .. Nejradši si ale na blogu píšu se SB a seznamuju se s ostatníma nebo si čtu jejich deníčky..

Teším se čím dal víc :D

2. září 2009 v 21:09 | °°Kačaa-ROXY°°
Dneska odpoledne mamka obědnala ty lístky na P!nk:) .. Těším se na ten koncert jak malé dítě, když mělo dostat svoji oblíbenou hračku po měsíci schovávání:D nebo spíš ještě víc:D Už ať je 19. listopadu!!! Miluju její hudbu a slyšet jí naživo to bude stát zato! Její nové CD Funhouse je bomba. Hlavně ty její 4 hity. Navíc je to ve čtvrtek a já nebudu muset do školy:D.

Jinak sem se rozhodla že Budu mít od zítřka tvrdou diatu! Jsem poslední dobou zas přibrala, jsem nespokojená se svou postavou a necítím se tak dobře.

Ještě něco o škole. Proběhla v poho. Dost mě potěšilo že nebudu mít jednoho učitele z těláku. Měla bych zas zbytečně 2. Budu mít jednu hodnou učilku, tak jsem ráda:) a ještě že nebude mít s výtvarky jednu strašně přísnou učitelku, která mi dala dokonce jednou facku:D a strasně buzerovala moje kreslení. Dostala jsem naší třídní:) .. Už jsem dostala žákovkou a rozvrh. Budu mít 2x týdně odpolednu a jednou za týden 5 hodin, tak sem ráda, ale bohužel ten rozvrh ještě není stálí.

Jo a nebudu teda dělat zápis Affs, ale třídění. Nechám si tak 20 možná i míň Affs.

Už budu končit:), sice tady možná ještě budu, ale už nebudu přidávát
Takže pro dnešek PAA..

Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Určitě si poslechněte:)
Pink - Funhouse

Škola začínáá :(

1. září 2009 v 19:37 | °°Kačaa-ROXY°°
AHojte, takže dneska už jsem byla ve škole:-/..Teda né ve škole, ale spíš před školou. Bylo zahájení, takže docela v poho. Moc jsem neposlouchala, ale co jsem slyšela, že budeme mít stejnou učiteku a taky stejnou třídu. S zítřka mám dívej pocit a taky se mi tam vůbec nechce. Zase brzo stávát:(. A co teprve učení - To se mi všechno přes prázdniny vykouřilo s hlavy:D Jinak ještě musím najít nějaké věci do školy, ať můžu aspoň linkovat sešity.

Jak bude škola, tak tady tak moc nebudu, (protože jsem slíbila že budu mít lepší známky než minulí rok:D), ale budu se snažit tu být aspoň jednou deně. Zatím si myslím že tento a příští týden se ještě moc učit nebudem, takže tady asik ještě dost budu:).

Hodlám udělat přes výkend zápis Affs. Mám jich totiš moc a některé ke mě ani nechodí. Některé Možná vymažu ikdyž se zapíšou, prostě podle toho jak kemě chodí a jak si snima rozumím.

Prosím prosím hlasuj v →SONB :)

I'm HAPPY ~ koncert P!NK

31. srpna 2009 v 22:56 | °°Kačaa-ROXY°°
Prostě nálada uplně HAPPY:)! Proč?! Protože se mi prostě začalo uplně dařit!:) A hlavní důvod je - Koncert Pink Funhouse 09! Mamka se rozhodla (po dlouhém přemlouvání) že pojedem *yahoo*. Lístky obědnámé zítra nebo pozítří - na stání k podia. Sem maXimálně nadšená!!! Už sem byla i na Shakiru bylo to super, ale němeli sme stání u podia měli jsme jen stáni (to je až za stáním u podia), takže sem moc neviděla. Koncert bude 19. listopadu v Praze. Se už nemůžu dočkat:D. Pink jsem vždycky obdivovala a zbožňovala! Miluju její styl, oblečení, jak zpívá porstě všechno co souvisí sní:D!

A začal se mi líbit můj desing:D...Na první pohled se mi moc nelíbil, ale teď jsem ráda že sem si ho vyrobila:D No vyrobila to ani ne no:D.

Za chvilku už pudu spát:) Zítra totiš školní zahajení. Ani mi ta škola už nevadí že začíná nějak sem se stím totiš smířila:D

Jinak hlasni prosím →TADY← za diplom:)
 
 

Reklama