Diary

Už jsem přijela // Nakonec bylo docela fajn:)

31. srpna 2009 v 11:20 | °°Kačaa-ROXY°°
Zdravím:)...No už jsem přijela. Byla jsem v kině a na kole, takže bylo nakonec fajn. A ani ten kluk tam zrovna nebil, což jsem ráda.
Rozhodla jsem se že si ten desing změním. Fakt se mi líbí, ale kdyby nebil na půl obrazovky. No přiště si radši už budu dessy dělat sama. Jinak díky za snahu Debbie* a promiň.
Ten nový desing bude zase takový obyčejný, ale to už ste si snad na tomhle blogu zvykly.
Snážím se teď nějak naistalovat PS v češtině, ale nejde mi to. Už jsem to zkoušela hodněkrát. No kdo by věděl jak se to instaluju, tak prosím dejte vědět:).
Jo a omlouvám se Affs že jsem je teď neobíhalaa přes víkend.
Jdu tedy oběhnout a pak udělat ten desing:))).
Zatím PA<3

Neukecala jsem to:¨( ~ Musím jet...

28. srpna 2009 v 13:52 | °°Kačaa-ROXY°°
No, takže před chvíli sem si umila hlavu a za chvíli odíždím s tím tátou na ten víkend!:((. Neukecala jsem to. Docela mě to naštvalo a ještě ktomu se mi začíná dělat špatně od žaludku..No dneska je den prostě na nic a tento víkend bude to samí. Co se dá dělat budu se stím muset smířit a vydržet to tam. No možná to tam tak strašný nebude, ale v to moc nevěřím. Pojedem do té Liberce asi, ale stejně tam bude taky nuda...

Jinak ten desing vyřeším asi až jak přijedu ( v pondělí ), ještě uvidím jestli pudu na net tam nevím.

Pro Debbie* jestli se tady staví: Ten desing je hezký, ale prostě je takový nedodělaný. Měl tak být nebo si ho jen špatně nastavený_?...Prosím tě, aby si mi ho předělala a ještě bych chtěla aby to menu bylo v pravo nebo vlevo (né nahoře). To jedno.. Já bych si ho pak urovnalaa. Promiň že jsem tak náročná..

No a ještě jsem teď zístila, že jsem mamce byla na netu a platí za to 250,- Sem v prdeli...a nechápu, když jí ten net vůbec nešel..

Už budu končit tak BYE..<3

Nepovedl se:((

28. srpna 2009 v 12:10 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahojte no teď jsem přišla a vidím tenhle design! Jako kdybyy byl dobře nastavený byl by krásný. Já řeknu Debbie až příjde na ICQ ať mi to spraví...:)

Jak se stoho vyvlict?!

27. srpna 2009 v 22:29 | °°Kačaa-ROXY°°
Ach..:( No zejtra musím jed s tátou za jeho přítelkyní na výkend:(. Nechce se mi vůbec. Sice je tam kluk do kterého sem strašně zabouchlá, ale prostě u něho nemám žádnou šanci, má holku a jsou i další duvody.:'( Ještě bych stoho měla depku a musela bych na něj další měsíc myslet :(. Už to vídím bude tam zase strašná nuda. Celej víkend koukání na bednu:-/. No prej chce jet do aqváče do Liberce, ale já nemůžu do plavek. Strašně jsem teď přibralaa:((,ale teď zase chudnu:)). Určitě tam bude i ten kluk a já nechci aby mě viděl! Poraďte mi jak se stoho vyvlíct?. Prosím.

A teď něco pozityvního Debbie* mi slíbila že mi zítra udělá desing s PINK!*yahoo* už se moc těším a ještě jedno jí moc děkuju:).

Oznámění okolo ohodnocování..

26. srpna 2009 v 10:38 | °°Kačaa-ROXY°°
Rozhodla jsem se že nebudu hodnotit návštěvku. Příjde mi to totiš takový blbý, protože někdeří i když maj sQvělej blog nemůžou za to že jí mají malou. Jinak hodnocení je teď pozastaveno (nemůžete se zapsat), takže jak to všechno ohodnotím, tak zase to odpozastavím:).

Musela jsem...

25. srpna 2009 v 22:13 | °°Kačaa-ROXY°°
Promiňte, že jsem hned co jsem oběhla Affs odešla. Bracha chtěl jít totiš na komp. Jdu tedy odepsat na všechny komenty a pak udělám diplomy:).

Už jsem přijela:)

25. srpna 2009 v 19:56 | °°Kačaa-ROXY°°
AhooooOj, tak já už jsem přijela z Olomouce. Byla jsem tam na oční (nosím totiš brýle) pak sem byla trochu nakupovat v Olympii. Koupila jsem si takový obyčejný batoh do školy, košily, mikinu a šprndu:D. Taky jsem si tam byhlídla vestu! Byla uplně boží, tak si ji potom koupím!:) Sqvěle jsem si to užila, ale teď jsem stoho zmožená, tak sem se před chvíli byla ještě vykoupat. Doufám že ste taky měly dneska, tak fajn?!

Upravaa...

25. srpna 2009 v 0:10 | °°Kačaa-ROXY°°
Jak ste si určitě všimly, tak jsem už vůbec nepřidávala nic o Miley. Ne že bych ji už neměla ráda, ale prostě mě to nebaví přidávat, tak jsem tu rubriku Miley Cyrus vymazala a taky jsem trochu poupravila menu. Rozceníky jsem taky dalaa do pořádku:) Takže jsem spokojená!

Dneska už budu končit, tak tu se mějte a PAPA:)<3

No rozhodla jsem se...

24. srpna 2009 v 21:51 | °°Kačaa-ROXY°°
...že jak začne škola si roztřídím zase AFFS, protože polovina ke mě nechodí:(. Nechám si jen ty co mám ráda a píšu si snimi. Jinak příští pondělí tady dám novej desing. No je celkem nic moc. Uvídíte potom. Zítra tady budu až k večeru. Jedu totiš do Olomouce:). Jo a moc mě překvapila dnesní návštěvka! Sem ráda, že tady chodíte.:)

Odpozastavuju:)!

23. srpna 2009 v 9:43 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahoojte všííchni..Tak už odpozastavuju. Sice toho psa ještě hlídám, ale večer ho budu vracet. Včera byl sQvělej den! Opakačka.:)Jdu odepisovat na komenty a pak oběhnut AFFS. tak zatím se mějte:)

Malé pozastavení

19. srpna 2009 v 13:25 | °°Kačaa-ROXY°°
Čuss. Zase POZASTAVUJU no.
Důvod: Protože babička s dědou jedou pryč a já jim bud hlídat psa. Budu tam i spát.
Proč malé: Protože možná něco přidám a oběhnu SB, jestli se dostanu u nich na tátův noťas nebo přijdu doma na chvíli. Jestě nevim,
Na jak dlouho: Do něděle nebo podelí.

PLS: Přidej nějaké slovko do Slovního fotbalu.:)

Už jdu, tak se tady mějte PÁÁ<333

Už jsem vstalaa :D

17. srpna 2009 v 7:56 | °°Kačaa-ROXY°°
Dobré ránoO<3 Jak ste se vyspinkaly?:). Já do růžova:D. Jdu tedy nastavovat desing, tak se nedivte když to tady bude rozházené.

Jsem zpátky:)!//ODPOZASTAVENO//

16. srpna 2009 v 18:51 | °°Kačaa-ROXY°°
Zdravím všechny<3! Takže jsem z5. Jak se ste se tady beze mě měly:) Já jsem se měla dcl fajn no. Dofám že když tady jsem měla přednastavené články, tak ste tady chodily. Uvidím pak podle návštěvky jak mi v podělí příjde. Jdu se podívat na komenty co ste mi psaly a odepisovat na ně ptm půjdu oběhnout:).
Zatím...:)

Sem tady...

10. srpna 2009 v 8:10 | °°Kačaa-ROXY°°
Sem tady jsen na chvíli, tak přidám návštěvnost. Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že diplomky za bleskovku udělám jak přijedu (v neděli).:)

Zase pozastavuju

10. srpna 2009 v 0:18 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahojte bobánci<3Takže jak sem psala v nadpisu POZASTAVUJU. Jedu někam na Slovensko. Moc se mi tam nechce nu co. Budu tam do neděle. Články jsem přednastavila, tak bych byla ráda kdyby ste tu chudily.:). Ať nemám tak malou návštěvku jak, když jsem měla pozastaveno minule. Omlovám se SB, že nebudu obíhát.
Tak PAA:-*
Bude se mi po vás stejskat...

PLS: Hlásněte mi v odkazech pod záhlavkem.

Už jsem si přidala nové SB

7. srpna 2009 v 11:27 | °°Kačaa-ROXY°°
Aoj..Už sem si novÉSB přidala a ještě ktěm 8 SB mi zase přibyli ještě 2, takže jich přibylo celkem 10:)..Sem moc ráda, že vám tak líbí můj blog a chodíte ke mě. DĚKUJI!

Jdu jdu..

6. srpna 2009 v 23:59 | °°Kačaa-ROXY°°
Už jdu dohajan. Zavírají se mi už totiš očka. SB už ani nestihnu oběhnout, tak se omlouvám. Zítra ráno vás oběhnuu, nebojte;). Jo ty nové SB co sem si vybrala si přidám taky zítra:)..

Tak už BYE :-*

Už mám konečně vybráno

6. srpna 2009 v 23:44 | °°Kačaa-ROXY°°
Takže už jsem si vybrala!!! No trvalo mi to dlouho. Napsalo mi totiš hodně užasných a zajímavích blogů. Celkem jich bylo 20. Místo těch 2 SB sem si teda vybrala 9. Nejraději bych si vás přidala všechny co se zapsaly, ale nejde to nestihala bych k vám chodit, povídat si sváma a tak. Bylo to těžké prostě.

A tady jsou vybraní!_Moje nové SB:)
↓↓↓↓Jdu na to:)

6. srpna 2009 v 21:13 | °°Kačaa-ROXY°°
Čauki všichni, tak už jdu vybírat ty nové SB. No jak už jsem říkala vyberu si víc než 2 SB a ty co nevyberu těm nenapíšu, ale těm co vyberu tak jo:) Jo a jinak nic moc nepřidám jen oběhnu ptm Sb.

Jsem tady jen na skok:)

5. srpna 2009 v 8:01 | °°Kačaa-ROXY°°
Ahoj lidičky. Jsem tu jen na chvíli, takže přidám něco. Nějakou tu kusovku nebo tak:). Jdu přidávat, tak PAA zatím
 
 

Reklama